Володимир Карабджак: «Нам потрібні такі ігри, ми вчимося на них»
06 лютого 2022 р.
![Володимир Карабджак: «Нам потрібні такі ігри, ми вчимося на них»](/upload/iblock/cf0/DSC_1385.jpg)
Головний тренер «Альтаїру» прокоментував поразку від «Донбасу»
Головний тренер «Альтаїру» Володимир Карабаджак прокоментував матч із «Донбасом» (2:6):
- Сьогодні вийшла зовсім інша гра з лідером Суперліги. Прокоментуйте гру сьогодні.
- Гра непогана вийшла. Єдине, ми в першому періоді погано почали, поки розгойдувалися, почали забивати у третьому періоді. Другий та третій період вийшли непогані, по мікроматчу ми третій 2:2 зіграли. Розібрали позавчора гру, подивилися з хлопцями, де якісь помилки. Сьогодні непогано зіграли.
- У лютому «Альтаїр» проведе 12 поєдинків. Як готуватиметеся? На які моменти звертатимете увагу? Як знайти той баланс між тренуваннями та відновленням?
– У нас завтра буде тренування, підемо до спортивної зали. Дивимося, що ми програємо фізично, незважаючи на те, що хлопці молодші та їм по 17-18 років. Я вважаю, що вони у цьому віці повинні не поступатися якимись аспектами. Будемо намагатися. У нас якраз зараз є невелика перерва, підемо попрацюємо в зал і допрацюємо на льоду.
– Лютий ви починаєте іграми з лідерами – «Донбасом» та «Соколом». Чи це позначиться якось на команді?
- Ігри важкі, команди майстровиті, але все одно потрібно показувати свій хокей, намагатися налаштовуватися. Сьогодні перший період важко входили, поки розхиталися, і гра закінчилася. Нам потрібні такі ігри, ми вчимося на них грати.
Нагадаємо, що наступний матч «Альтаїр» зіграє із «Соколом» 8 лютого. Початок матчу о 14:00, а пряма трансляція буде доступна на XSPORT+.
- Сьогодні вийшла зовсім інша гра з лідером Суперліги. Прокоментуйте гру сьогодні.
- Гра непогана вийшла. Єдине, ми в першому періоді погано почали, поки розгойдувалися, почали забивати у третьому періоді. Другий та третій період вийшли непогані, по мікроматчу ми третій 2:2 зіграли. Розібрали позавчора гру, подивилися з хлопцями, де якісь помилки. Сьогодні непогано зіграли.
- У лютому «Альтаїр» проведе 12 поєдинків. Як готуватиметеся? На які моменти звертатимете увагу? Як знайти той баланс між тренуваннями та відновленням?
– У нас завтра буде тренування, підемо до спортивної зали. Дивимося, що ми програємо фізично, незважаючи на те, що хлопці молодші та їм по 17-18 років. Я вважаю, що вони у цьому віці повинні не поступатися якимись аспектами. Будемо намагатися. У нас якраз зараз є невелика перерва, підемо попрацюємо в зал і допрацюємо на льоду.
– Лютий ви починаєте іграми з лідерами – «Донбасом» та «Соколом». Чи це позначиться якось на команді?
- Ігри важкі, команди майстровиті, але все одно потрібно показувати свій хокей, намагатися налаштовуватися. Сьогодні перший період важко входили, поки розхиталися, і гра закінчилася. Нам потрібні такі ігри, ми вчимося на них грати.
Нагадаємо, що наступний матч «Альтаїр» зіграє із «Соколом» 8 лютого. Початок матчу о 14:00, а пряма трансляція буде доступна на XSPORT+.
Читайте також
![Нікіта Буценко: «Всі бояться, але водночас вірять у перемогу над ворогом»](/upload/resize_cache/iblock/98f/548_548_2/f7478c38465369d3d2221dc511952f1f.jpg)
Нікіта Буценко: «Всі бояться, але водночас вірять у перемогу над ворогом»
Український форвард дав інтерв'ю польському виданню hokej.net
17 березня 2022 р.
Клуб
![Регулярний чемпіонат хокейної Суперліги Паріматч зупинено](/upload/resize_cache/iblock/a40/548_548_2/24022022_1.jpg)
Регулярний чемпіонат хокейної Суперліги Паріматч зупинено
Змагання призупинено через ситуацію в Україні
24 лютого 2022 р.
Суперліга
![Платон Мельніченко: «Виграли за рахунок командної гри»](/upload/resize_cache/iblock/98b/548_548_2/DSC_3317.jpg)
Платон Мельніченко: «Виграли за рахунок командної гри»
Нападник «Альтаїра» - про дебют у дорослому хокеї та переможний матч з СК «Сокіл»
23 лютого 2022 р.
Суперліга
![Володимир Карабаджак: «Хлопці кожен матч додають і ближче до кінця сезону почав з'являтися малюнок гри»](/upload/resize_cache/iblock/09b/548_548_2/DSC_3417.jpg)
Володимир Карабаджак: «Хлопці кожен матч додають і ближче до кінця сезону почав з'являтися малюнок гри»
Головний тренер ХК «Альтаїр» – про першу перемогу своєї команди над СК «Сокіл»
23 лютого 2022 р.
Суперліга