Володимир Карабаджак: «По грі хлопці додають»
![Володимир Карабаджак: «По грі хлопці додають»](/upload/resize_cache/iblock/c76/1039_666_1/DSC_3217.jpg)
— З такою командою, як «Донбас», важко грати на рівні. У першому періоді ми змогли так грати – рахунок був 0:0, але далі програли за всіма компонентами. Не тільки з фізики, а й з тактичних, і технічних дій. Так, сьогодні пропустили 10 шайб і не змогли утримати свої ворота, аби меншим був рахунок.
Але сьогодні ми дали зіграти практично всім – ми грали у 4 трійки. Але рахунок на табло, немає сенсу виправдовуватися.
Такі ігри корисні для молодих гравців насамперед тому, що вони навчаються на русі та на швидкості. Звичайно, ми десь понервуємо, покричемо, але пояснюємо все. По грі хлопці додають. Ми вимагаємо від них багато чого – щоб вони грали на тому ж рівні. Але дива не стаються, і в 17 років рідко хтось так грає.
Як оціню гру Микити Терлецького у воротах? Так, він теж пропустив, але зараз важливі не шайби, а те що він рухається. Скажу так, ми їм задоволені. Позитив у сьогоднішньому матчі точно є.
Далі розмовлятимемо з хлопцями, розбиратимемо матч. Подивимося відео, вкажемо на помилки. А далі – настрій і лише настрій.
Нагадаємо, що свій наступний матч «Альтаїр» зіграє вже 23 лютого проти СК «Сокіл». Початок зустрічі о 14:00, а пряма трансляція буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT+.
![Нікіта Буценко: «Всі бояться, але водночас вірять у перемогу над ворогом»](/upload/resize_cache/iblock/98f/548_548_2/f7478c38465369d3d2221dc511952f1f.jpg)
![Регулярний чемпіонат хокейної Суперліги Паріматч зупинено](/upload/resize_cache/iblock/a40/548_548_2/24022022_1.jpg)
![Платон Мельніченко: «Виграли за рахунок командної гри»](/upload/resize_cache/iblock/98b/548_548_2/DSC_3317.jpg)
![Володимир Карабаджак: «Хлопці кожен матч додають і ближче до кінця сезону почав з'являтися малюнок гри»](/upload/resize_cache/iblock/09b/548_548_2/DSC_3417.jpg)