Володимир Карабаджак: «Хлопці завелися у третьому періоді, вірили у перемогу до кінця»
10 лютого 2022 р.
![Володимир Карабаджак: «Хлопці завелися у третьому періоді, вірили у перемогу до кінця»](/upload/resize_cache/iblock/484/1039_666_1/DSC_1936.jpg)
Головний тренер «Альтаїра» – про першу перемогу в історії клубу
Головний тренер «Альтаїра» Володимир Карабаджак прокоментував історичний, перший переможний матч у своїй команді (5:3):
- Почали добре, не могли довго забити, припустилися двох-трьох помилок і вийшло 0:3. Хлопці у третьому періоді завелися, вірили у перемогу до кінця. Зіграли 5:3, рахунок на табло. Здорово (посміхається).
– Однозначно, цей матч стане одним із найяскравіших у сезоні. Як вдалося перевернути гру з ніг на голову за дві з половиною хвилини?
– Хлопці реалізували більшість 5:4, забили. А потім, знаєте, як буває – виграєш, дивишся на табло, коли вже час закінчиться, але треба грати до кінця.
– Як оціните роботу новачка команди захисника Іллі Олендаренко?
– Ілля добре зіграв. Єдине, десь боявся більше брати на себе, але це зрозуміло, він за нас першу гру проводить хоче проявити всі якості. Загалом, все чудово, добре.
– Як вплине перемога на моральний стан хлопців? Чого далі чекати від «Альтаїра»?
- Думаю, позитивно. Хлопці зрозуміли, що треба грати до кінця і не опускати руки, голову, ноги. Потрібно грати до кінця, до останньої хвилини і все буде, просто потрібно вірити в це.
Нагадаємо, що наступний матч «Альтаїр» зіграє з «Маріуполем» 13 лютого. Початок матчу о 13:00, а пряма трансляція буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT+.
- Почали добре, не могли довго забити, припустилися двох-трьох помилок і вийшло 0:3. Хлопці у третьому періоді завелися, вірили у перемогу до кінця. Зіграли 5:3, рахунок на табло. Здорово (посміхається).
– Однозначно, цей матч стане одним із найяскравіших у сезоні. Як вдалося перевернути гру з ніг на голову за дві з половиною хвилини?
– Хлопці реалізували більшість 5:4, забили. А потім, знаєте, як буває – виграєш, дивишся на табло, коли вже час закінчиться, але треба грати до кінця.
– Як оціните роботу новачка команди захисника Іллі Олендаренко?
– Ілля добре зіграв. Єдине, десь боявся більше брати на себе, але це зрозуміло, він за нас першу гру проводить хоче проявити всі якості. Загалом, все чудово, добре.
– Як вплине перемога на моральний стан хлопців? Чого далі чекати від «Альтаїра»?
- Думаю, позитивно. Хлопці зрозуміли, що треба грати до кінця і не опускати руки, голову, ноги. Потрібно грати до кінця, до останньої хвилини і все буде, просто потрібно вірити в це.
Нагадаємо, що наступний матч «Альтаїр» зіграє з «Маріуполем» 13 лютого. Початок матчу о 13:00, а пряма трансляція буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT+.
Читайте також
![Нікіта Буценко: «Всі бояться, але водночас вірять у перемогу над ворогом»](/upload/resize_cache/iblock/98f/548_548_2/f7478c38465369d3d2221dc511952f1f.jpg)
Нікіта Буценко: «Всі бояться, але водночас вірять у перемогу над ворогом»
Український форвард дав інтерв'ю польському виданню hokej.net
17 березня 2022 р.
Клуб
![Платон Мельніченко: «Виграли за рахунок командної гри»](/upload/resize_cache/iblock/98b/548_548_2/DSC_3317.jpg)
Платон Мельніченко: «Виграли за рахунок командної гри»
Нападник «Альтаїра» - про дебют у дорослому хокеї та переможний матч з СК «Сокіл»
23 лютого 2022 р.
Суперліга
![Володимир Карабаджак: «Хлопці кожен матч додають і ближче до кінця сезону почав з'являтися малюнок гри»](/upload/resize_cache/iblock/09b/548_548_2/DSC_3417.jpg)
Володимир Карабаджак: «Хлопці кожен матч додають і ближче до кінця сезону почав з'являтися малюнок гри»
Головний тренер ХК «Альтаїр» – про першу перемогу своєї команди над СК «Сокіл»
23 лютого 2022 р.
Суперліга
![Олег Микульчик: «Хочу привітати суперника – молодці хлопці»](/upload/resize_cache/iblock/da0/548_548_2/DSC_3422.jpg)
Олег Микульчик: «Хочу привітати суперника – молодці хлопці»
Головний тренер СК «Сокіл» прокоментував поразку своєї команди у матчі з «Альтаїром»
23 лютого 2022 р.
Суперліга