«Сокіл» обіграв «Альтаїр» у матчі 20-го туру ХСУ
08 лютого 2022 р.
![«Сокіл» обіграв «Альтаїр» у матчі 20-го туру ХСУ](/upload/resize_cache/iblock/6a7/1039_666_1/DSC_1445.jpg)
Шайбою престижу відзначився Микита Сидоренко
08.02.2022. Суперліга. Регулярний чемпіонат:
«Альтаїр» (Дружківка) - СК «Сокіл» (Київ) 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Шайби: 0:1 – Костіцин (Шахворостов, Іванов) – 00:44, 0:2 – Панков (Олійник, Манукян) – 06:00, 0:3 – Біляков – 32:55, 1:3 – Сидоренко – 37: 33, 1:4 - Біляков (Фроленко, Мельников) - 54:28.
«Альтаїр»: Дьяченко (Терлецький), Ігнатенко – Реснянський, Кочетков – Буценко – Коренчук, Раскін – Бортніков, Трандафілов – Крикля – Сидоренко, Мельник – Папуна, Луговий – Дубський – Кобіков, Терьошин, Яйлов – Олійник.
СК «Сокіл»: Яковлєв (Теплицький); Аміров - Шуленін, Іванов - Шахворостов - Костіцин (А), Дорофєєв (А) - Моксунен, Мельников - Біляков - Богацький, Фроленко - Петрухно (К), Манукян - Олійник - Панков, Собченко - Швецов - , Воронін - .
У рамках регулярного чемпіонату хокейної Суперліги Паріматч дружківський «Альтаїр» удома поступився столичному СК «Сокіл».
Кияни відкрили рахунок на першій хвилині матчу - точний кидок вдався Сергію Костіцину. «Альтаїр» після пропущеної шайби не віддавав гостям ініціативу і мав моменти, щоб зрівняти рахунок, але не зміг їх реалізувати. «Сокіл» у відповідь подвоїв перевагу - на 6-й хвилині гол оформив Олександр Панков.
У другому періоді команди грали на зустрічних курсах і «Альтаїр» був близьким до закинутої шайби. Але знову забили гості – Іван Бєляков відзначився голом. Наприкінці двадцятихвилинки Микита Сидоренко закинув першу шайбу у ворота СК «Сокіл».
У третьому періоді СК «Сокіл» вдалося захистити свої ворота та навіть збільшити перевагу – дубль оформив Іван Біляков.
Наступний матч «Альтаїр» проведе у четвер 10 лютого. На дружківському льоду «Альтаїра» команда Володимира Карабаджака зустрінеться з «Білим Барсом». Початок матчу о 14:00.
«Альтаїр» (Дружківка) - СК «Сокіл» (Київ) 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Шайби: 0:1 – Костіцин (Шахворостов, Іванов) – 00:44, 0:2 – Панков (Олійник, Манукян) – 06:00, 0:3 – Біляков – 32:55, 1:3 – Сидоренко – 37: 33, 1:4 - Біляков (Фроленко, Мельников) - 54:28.
«Альтаїр»: Дьяченко (Терлецький), Ігнатенко – Реснянський, Кочетков – Буценко – Коренчук, Раскін – Бортніков, Трандафілов – Крикля – Сидоренко, Мельник – Папуна, Луговий – Дубський – Кобіков, Терьошин, Яйлов – Олійник.
СК «Сокіл»: Яковлєв (Теплицький); Аміров - Шуленін, Іванов - Шахворостов - Костіцин (А), Дорофєєв (А) - Моксунен, Мельников - Біляков - Богацький, Фроленко - Петрухно (К), Манукян - Олійник - Панков, Собченко - Швецов - , Воронін - .
У рамках регулярного чемпіонату хокейної Суперліги Паріматч дружківський «Альтаїр» удома поступився столичному СК «Сокіл».
Кияни відкрили рахунок на першій хвилині матчу - точний кидок вдався Сергію Костіцину. «Альтаїр» після пропущеної шайби не віддавав гостям ініціативу і мав моменти, щоб зрівняти рахунок, але не зміг їх реалізувати. «Сокіл» у відповідь подвоїв перевагу - на 6-й хвилині гол оформив Олександр Панков.
У другому періоді команди грали на зустрічних курсах і «Альтаїр» був близьким до закинутої шайби. Але знову забили гості – Іван Бєляков відзначився голом. Наприкінці двадцятихвилинки Микита Сидоренко закинув першу шайбу у ворота СК «Сокіл».
У третьому періоді СК «Сокіл» вдалося захистити свої ворота та навіть збільшити перевагу – дубль оформив Іван Біляков.
Наступний матч «Альтаїр» проведе у четвер 10 лютого. На дружківському льоду «Альтаїра» команда Володимира Карабаджака зустрінеться з «Білим Барсом». Початок матчу о 14:00.
Читайте також
![Нікіта Буценко: «Всі бояться, але водночас вірять у перемогу над ворогом»](/upload/resize_cache/iblock/98f/548_548_2/f7478c38465369d3d2221dc511952f1f.jpg)
Нікіта Буценко: «Всі бояться, але водночас вірять у перемогу над ворогом»
Український форвард дав інтерв'ю польському виданню hokej.net
17 березня 2022 р.
Клуб
![Регулярний чемпіонат хокейної Суперліги Паріматч зупинено](/upload/resize_cache/iblock/a40/548_548_2/24022022_1.jpg)
Регулярний чемпіонат хокейної Суперліги Паріматч зупинено
Змагання призупинено через ситуацію в Україні
24 лютого 2022 р.
Суперліга
![Платон Мельніченко: «Виграли за рахунок командної гри»](/upload/resize_cache/iblock/98b/548_548_2/DSC_3317.jpg)
Платон Мельніченко: «Виграли за рахунок командної гри»
Нападник «Альтаїра» - про дебют у дорослому хокеї та переможний матч з СК «Сокіл»
23 лютого 2022 р.
Суперліга
![Володимир Карабаджак: «Хлопці кожен матч додають і ближче до кінця сезону почав з'являтися малюнок гри»](/upload/resize_cache/iblock/09b/548_548_2/DSC_3417.jpg)
Володимир Карабаджак: «Хлопці кожен матч додають і ближче до кінця сезону почав з'являтися малюнок гри»
Головний тренер ХК «Альтаїр» – про першу перемогу своєї команди над СК «Сокіл»
23 лютого 2022 р.
Суперліга