15 лютого 2022 р.
Єдиною шайбою за дружківську команду відзначився Нікіта Буценко
15.02.2022. Суперліга. Регулярний чемпіонат:

«Альтаїр» (Дружківка) - «Краматорськ» 1:7 (0:2, 0:2, 1:3)

Шайби: 0:1 - Жвачкін (Афанасьєв, Берднікс - більш.) - 03:26, 0:2 - Калінічев (Сергієвський, Фірсов - ЕА) - 18:46, 0:3 - Градович (Сергієвський) - 32:34, 0:4 - Сергієвський (Сьомочкін, Мальцев) - 39:49, 0:5 - Сьомочкін (Градович, Бабрусєв) - 44:41, 0:6 - Бабрусєв (Сьомочкін, Сергієвський) - 52:40, 1:6 - Буценко (Коренчук, Кочетков) – 53:20, 1:7 – Сьомочкін (Градусов) – 56:17.

«Альтаїр»: Дьяченко (Терлецький); Ігнатенко – Олендаренко, Коренчук (А) – Буценко (К) – Кочетков, Раскін – Реснянський, Трандафілов (А) – Крикля – Сидоренко, Папуна – Мельник, Луговий - Дубський – Ханенко, Бортников – ; Олійник – Данфорт.

«Краматорськ»: Кучер (Трус), Ваулін – Берднікс, Градусов – Кобильник – Афанасьєв К., Мальцев – Бабрусєв, Сьомочкін – Сергієвський – Градович, Кругляков – Гриценко, Жвачкін (А) – Калиничєв – Сірченко, Афанасьєв С. (А) – Фірсов, Середницький – Цілогородцєв – Тимченко.

Сьогодні 15 лютого дружківський «Альтаїр» приймав ХК «Краматорськ» у рамках 21-го туру чемпіонату хокейної Суперліги Паріматч.

Вже на четвертій хвилині матчу гостям випала можливість зіграти у більшості і «Краматорськ» свого шансу не прогаяв – автором першого гола у матчі став Андрій Жвачкін.

І хоч хокеїсти дружківської команди створювали моменти у відповідь біля воріт Кирила Кучера, але під завісу другого періоду Ігор Калиничев подвоїв перевагу «Краматорська».

У другому періоді «Краматорськ» не зменшував обертів – Артем Градович та Ярослав Сергієвський зробили рахунок 4:0 на свою користь.

У завершальній двадцятихвилинці краматорчани збільшили відрив до семи шайб – Ілля Бабрусєв уразив ворота Богдана Дяченка, Сьомочкін оформив дубль.

«Альтаїр» відповів шайбою престижу від Нікіти Буценка.

Наступний матч дружківська команда проведе 17 лютого. Підопічні Володимира Карабаджака приймуть донецький «Донбас» на льоду «Альтаїра». Початок гри о 18:30.