«Альтаїр» знову поступився «Донбасу» у Суперлізі
05 лютого 2022 р.
![«Альтаїр» знову поступився «Донбасу» у Суперлізі](/upload/resize_cache/iblock/f3d/1039_666_1/DSC_1227.jpg)
Команда Володимира Карабаджака на рівних провела заключний мікроматч із лідером Суперліги
05.02.2022. Суперліга. Регулярний чемпіонат:
«Альтаїр» (Дружківка) - «Донбас» (Донецьк) 2:6 (0:3, 0:1, 2:2)
Шайби: 0:1 - Бірюков (Пангелов-Юлдашев) - 03:07, 0:2 - Сігарьов (Бірюков, Шишлянніков) - 06:39, 0:3 - Захаров - мен. – 19:57, 0:4 – Сігарьов (Захаров, Бірюков – біл.) – 38:44, 0:5 – Сігарьов (Бірюков, Пангелов-Юлдашев) – 40:39, 1:5 – Сидоренко (Трандафілов) – 47 :11, 2:5 – Буценко (Коренчук) – 59:15, 2:6 – Садовіков (Спіценко) – 59:33
«Альтаїр»: Дьяченко (Печорін), Ігнатенко-Реснянський, Коренчук-Буценко-Кочетков, Бортніков-Раскін, Крикля-Трандафілов-Сидоренко, Папуна-Мельник, Дубський-Яйлов-Луговий, Терьошин, Данфорт-Ханенко
«Донбас»: Петров (Макаров), Пангелов-Юлдашев-Соколовський, Сігарьов-Бірюков-Шишлянніков, Кобелєв-Спиценко, Туркін-Спруктс-Садовіков, Таран-Андрейків, Галигін-Морозов-Захаров, Григор'єв
Сьогодні, 5 лютого, у рамках 12-го туру хокейної Суперліги Паріматч дружківський «Альтаїр» приймав донецький «Донбас».
Не найвдаліший початок матчу вийшов для Альтаїра. Вже на четвертій хвилині матчу гості відкрили рахунок – відзначився Андрій Бірюков. Потім Андрій Сигарьов прошив ворота Богдана Дьяченка, подарувавши гостям більш ніж комфортну перевагу. Після екватора періоду «Альтаїр» вирівняв гру, але знову пропустив – за 3 секунди до кінця першого відрізку зустрічі Віктор Захаров відзначився у меншості.
У другому періоді «Альтаїр» на рівних протистояв донеччанам, не дозволяючи відрізнятись у воротах Богдана Дьяченка. У дружківців було чимало моментів у більшості, проте реалізувати їх господарі так і не змогли. А ось «Донбас» свою можливість реалізував – під завісу періоду Андрій Сигарьов оформив дубль.
У третій двадцятихвилинці команди обмінялися голами – спочатку Андрій Сигарьов оформив хет-трик, а потім першу шайбу «Альтаїра» у матчі закинув Микита Сидоренко. Гольову крапку в матчі поставили Нікита Буценко та Станіслав Садовіков, встановивши підсумковий рахунок 6:2 на користь «Донбасу».
Наступний матч «Альтаїр» проведе 8 лютого у суперниках СК «Сокіл». Гра пройде на льоду дружківської арени, початок о 14.00.
«Альтаїр» (Дружківка) - «Донбас» (Донецьк) 2:6 (0:3, 0:1, 2:2)
Шайби: 0:1 - Бірюков (Пангелов-Юлдашев) - 03:07, 0:2 - Сігарьов (Бірюков, Шишлянніков) - 06:39, 0:3 - Захаров - мен. – 19:57, 0:4 – Сігарьов (Захаров, Бірюков – біл.) – 38:44, 0:5 – Сігарьов (Бірюков, Пангелов-Юлдашев) – 40:39, 1:5 – Сидоренко (Трандафілов) – 47 :11, 2:5 – Буценко (Коренчук) – 59:15, 2:6 – Садовіков (Спіценко) – 59:33
«Альтаїр»: Дьяченко (Печорін), Ігнатенко-Реснянський, Коренчук-Буценко-Кочетков, Бортніков-Раскін, Крикля-Трандафілов-Сидоренко, Папуна-Мельник, Дубський-Яйлов-Луговий, Терьошин, Данфорт-Ханенко
«Донбас»: Петров (Макаров), Пангелов-Юлдашев-Соколовський, Сігарьов-Бірюков-Шишлянніков, Кобелєв-Спиценко, Туркін-Спруктс-Садовіков, Таран-Андрейків, Галигін-Морозов-Захаров, Григор'єв
Сьогодні, 5 лютого, у рамках 12-го туру хокейної Суперліги Паріматч дружківський «Альтаїр» приймав донецький «Донбас».
Не найвдаліший початок матчу вийшов для Альтаїра. Вже на четвертій хвилині матчу гості відкрили рахунок – відзначився Андрій Бірюков. Потім Андрій Сигарьов прошив ворота Богдана Дьяченка, подарувавши гостям більш ніж комфортну перевагу. Після екватора періоду «Альтаїр» вирівняв гру, але знову пропустив – за 3 секунди до кінця першого відрізку зустрічі Віктор Захаров відзначився у меншості.
У другому періоді «Альтаїр» на рівних протистояв донеччанам, не дозволяючи відрізнятись у воротах Богдана Дьяченка. У дружківців було чимало моментів у більшості, проте реалізувати їх господарі так і не змогли. А ось «Донбас» свою можливість реалізував – під завісу періоду Андрій Сигарьов оформив дубль.
У третій двадцятихвилинці команди обмінялися голами – спочатку Андрій Сигарьов оформив хет-трик, а потім першу шайбу «Альтаїра» у матчі закинув Микита Сидоренко. Гольову крапку в матчі поставили Нікита Буценко та Станіслав Садовіков, встановивши підсумковий рахунок 6:2 на користь «Донбасу».
Наступний матч «Альтаїр» проведе 8 лютого у суперниках СК «Сокіл». Гра пройде на льоду дружківської арени, початок о 14.00.
Читайте також
![Нікіта Буценко: «Всі бояться, але водночас вірять у перемогу над ворогом»](/upload/resize_cache/iblock/98f/548_548_2/f7478c38465369d3d2221dc511952f1f.jpg)
Нікіта Буценко: «Всі бояться, але водночас вірять у перемогу над ворогом»
Український форвард дав інтерв'ю польському виданню hokej.net
17 березня 2022 р.
Клуб
![Регулярний чемпіонат хокейної Суперліги Паріматч зупинено](/upload/resize_cache/iblock/a40/548_548_2/24022022_1.jpg)
Регулярний чемпіонат хокейної Суперліги Паріматч зупинено
Змагання призупинено через ситуацію в Україні
24 лютого 2022 р.
Суперліга
![Платон Мельніченко: «Виграли за рахунок командної гри»](/upload/resize_cache/iblock/98b/548_548_2/DSC_3317.jpg)
Платон Мельніченко: «Виграли за рахунок командної гри»
Нападник «Альтаїра» - про дебют у дорослому хокеї та переможний матч з СК «Сокіл»
23 лютого 2022 р.
Суперліга
![Володимир Карабаджак: «Хлопці кожен матч додають і ближче до кінця сезону почав з'являтися малюнок гри»](/upload/resize_cache/iblock/09b/548_548_2/DSC_3417.jpg)
Володимир Карабаджак: «Хлопці кожен матч додають і ближче до кінця сезону почав з'являтися малюнок гри»
Головний тренер ХК «Альтаїр» – про першу перемогу своєї команди над СК «Сокіл»
23 лютого 2022 р.
Суперліга