«Альтаїр» здобув першу перемогу у Суперлізі

10 лютого 2022 р.
Дружківчани відігралися з 0:3 у матчі з «Білим Барсом» за 45 секунд
10.02.2022. Суперліга. Регулярний чемпіонат:

«Альтаїр» (Дружківка) - «Білий Барс» (Біла Церква) 5:3 (0:0, 0:2, 5:1)

Шайби: 0:1 - Алексюк (Брага, Маландін) - 24:43, 0:2 - Попережай (Семенов, Зінченко) - 29:44, 0:3 - Качан - 48:53, 1:3 - Буценко (Ігнатенко, Кочетков - більш.) - 51:02, 2:3 - Крикля (Трандафілов, Сидоренко) - 51:26, 3:3 - Кочетков (Коренчук, Буценко) - 51:47, 4:3 - Коренчук (Ігнатенко, Олендаренко – більш.) – 53:29, 5:3 Олендаренко (Коренчук, Буценко) – 59:08.

«Альтаїр»: Дьяченко (Терлецький), Ігнатенко – Олендаренко, Кочетков – Буценко (К) – Коренчук (А), Реснянський – Раскін, Трандафілов (А) – Крикля – Сидоренко, Мельник – Папуна, Луговий – Дубський – Кобіков, Бортніков, Ханенко - Яйлов.

«Білий Барс»: Полгородник (Квасенко); Собко – Зінченко, Говорушко – Куцевич – Ніконоров, Лесніков – Алексюк, Геворкян – Семенов – Попережай, Маландін – Качан – Брага, Микитюк – Курах – , Грицюк

У рамках регулярного чемпіонату хокейної Суперліги Паріматч «Альтаїр» здобув вольову перемогу над «Білим Барсом».

У першому періоді обидві команди мали моменти, але відкрити рахунок не змогли. У другій двадцятихвилинці «Білому Барсу» вдалося швидко закинути – відзначився Володимир Алексюк. Потім Дмитро Попережай закинув другу шайбу.

У третьому періоді Юрій Качан закинув третю шайбу білоцерківців. До кінця матчу залишалося 11 хвилин, але «Альтаїр» показав характер, закинувши три шайби за 45 секунд.

Спочатку Нікіта Буценко реалізував більшість, а після нього Ілля Крикля та Денис Кочетков зрівняли рахунок. Відновивши паритет, минуло менше двох хвилин та Ілля Коренчук вивів свою команду вперед.

Наприкінці третього періоду «Білий Барс» зняв голкіпера та пропустив шайбу у порожні ворота від Іллі Олендаренко.

Зазначимо, що це перша перемога в історії «Альтаїра». Команда чудово привітала з днем ​​народження свого наставника Леоніда Гладченка.

Наступний матч «Альтаїр» проведе 13 лютого. Команда Володимира Карабаджака продовже домашнью серію та зіграє з «Маріуполем». Початок поєдинку о 13:00. Пряма трансляція – телеканал XSPORT+.