Володимир Карабаджак: «Хлопці кожен матч додають і ближче до кінця сезону почав з'являтися малюнок гри»
![Володимир Карабаджак: «Хлопці кожен матч додають і ближче до кінця сезону почав з'являтися малюнок гри»](/upload/resize_cache/iblock/09b/1039_666_1/DSC_3417.jpg)
Головний тренер ХК «Альтаїр» Володимир Карабаджак підбив підсумки поєдинку (5:3):
«Після перемоги, звісно, позитивні емоції. Налаштовувалися на команду, знали, що приїдуть майстерні хлопці, ми з ними не одну гру провели. Бракувало у попередніх іграх якогось везіння, але хлопці кожен матч додають і ближче до кінця сезону почав з'являтися малюнок гри.
Сьогодні не збивалися на індивідуальну гру, був більш командний хокей – хлопці допомагали один одному, підтримували і плюс майстерність першої ланки зіграла свою роль. Вони закинули перші шайби.
Платон Мельниченко – сьогодні молодець, допоміг команді. Він довго був на травмі і сьогодні провів першу гру. Йому окремо дякую. Перед грою багато розмовляли з ним, я сам переживав, як він увійде в гру, але він сказав, що не підведе і молодець, зіграв добре.
Усі хлопці молодці.
«Сокіл» - майстерна команда, видно, що вони розіграли непогано. Нам складно з такими гравцями було вистояти у меншості, тому й пропустили три шайби.
Завтра тренування, готуємось до гри з «Білим Барсом». Головне, щоби нас ця ейфорія не розслабила. Подивимося, поговоримо з хлопцями».
Нагадаємо, що наступний матч «Альтаїр» проведе у п'ятницю 25 лютого. На домашньому льоду команда Володимира Карабаджака прийме білоцерківський «Білий Барс». Початок гри о 14:00. Пряма трансляція проходитиме в ефірі телеканалу XSPORT+, а також буде доступна на нашому сайті.
![Нікіта Буценко: «Всі бояться, але водночас вірять у перемогу над ворогом»](/upload/resize_cache/iblock/98f/548_548_2/f7478c38465369d3d2221dc511952f1f.jpg)
![Регулярний чемпіонат хокейної Суперліги Паріматч зупинено](/upload/resize_cache/iblock/a40/548_548_2/24022022_1.jpg)
![Платон Мельніченко: «Виграли за рахунок командної гри»](/upload/resize_cache/iblock/98b/548_548_2/DSC_3317.jpg)
![Олег Микульчик: «Хочу привітати суперника – молодці хлопці»](/upload/resize_cache/iblock/da0/548_548_2/DSC_3422.jpg)