23 лютого 2022 р.
Дублем у складі дружківської команди відзначився Нікіта Буценко
23.02.2022. Суперліга. Регулярний чемпіонат:

«Альтаїр» (Дружківка) - СК «Сокіл» (Київ) 5:3 (1:0, 3:1, 1:2)

Шайби: 1:0 - Буценко (Ігнатенко, Кочетков) - 06:38, 2:0 - Буценко (Ігнатенко, Кочетков) - 23:13, 3:0 - Сидоренко (Мельниченко) - 25:55, 3:1 - Шахворостов (Мельников, Іванов – більш.) – 28:18, 4:1 – Крикля – 32:27, 4:2 – Біляков (Богацький, Аміров – більш.) – 47:08, 4:3 – Богацький (Фроленко, Біляков - більш.) - 54:45, 5:3 - Лугова - ПВ - 59:32.

«Альтаїр»: Дьяченко (Терлецький), Олендаренко-Ігнатенко, Кочетков-Буценко (К) -Коренчук (А), Раскін-Реснянський, Сидоренко-Крікля (А) -Мельниченко, Бортников-Папуна, Луговий-Дубський-Кобіков, Терьошин- Данфорт, Яйлов-Олійник-Ханенко.

СК «Сокіл»: Яковлєв (Оганджанян), Дюков-Шуленін, Шахворостов (К)-Панков-Іванов, Фроленко-Аміров, Собченко-Мельников-Бєляков, Петрухно (А), Богацький-Олійник-Манукян, Хірса.

Сьогодні 23 лютого дружківський «Альтаїр» у домашньому поєдинку приймав столичний СК «Сокіл».

Команди активно розпочали перший ігровий відрізок. Нікіта Буценко виявився спритнішим перед воротами «Сокола» і замкнув передачу Ігнатенка. Дружківська команда відкрила рахунок на сьомій хвилині матчу.

Гольова тиша тривала до початку другого періоду. Дубль оформив Буценко. Через дві хвилини на табло «Альтаїру» горіло вже 3:0 – відзначився Микита Сидоренко, а перший асистентський бал за дружківську команду набрав новачок Платон Мельниченко.

«Соколу» випав шанс зіграти у більшості – 20 секунд вистачило команді Олега Мікульчика, щоб розмочити рахунок. На гол Віктора Шахворостова «Альтаїр» відповів точним кидком Іллі Криклі - 4:1.

У середині третього періоду «Сокіл» зусиллями Івана Білякова скоротив відставання у рахунку, а потім після гола Богацького кияни взагалі повернули максимальну інтригу в гру - 4:3.

На останніх хвилинах матчу кияни зняли голкіпера, але пропустили у порожні ворота від Владислава Лугового. Матч завершився перемогою «Альтаїра» з рахунком 5:3.

Наступний матч «Альтаїр» проведе 25 лютого – на домашньому льоду команда Володимира Карабаджака прийме білоцерківський «Білий Барс». Початок поєдинку о 14.00.